Tikai uz priekšu

- 31.Jūlijs, 2020
Mājā un sētā
Laikrakstā

Globālās pandēmijas izplatības rezultātā noteikto pulcēšanās ierobežojumu dēļ arī Latvijā visvairāk cietušās uzņēmējdarbības nozares ir kultūra, tūrisms, kā arī viesnīcu un viesmīlības serviss. «Liesma» pieteicās ciemos pie Rūjienas novada uzņēmējiem AIGAS NILVAKAS un VALDA ZIEDIŅA, lai uzzinātu, kā viņu vadītais viesu nams «Lauvas līcis» ir pārlaidis šo mums visiem tik sarežģīto laiku.

Viss nāk ar pacietību

«Liesma» Rūjienā, Rīgas ielā 60 – bijušajā meliorācijas kantorī, bet tagad mūsdienu viesmīlības servisa standartiem atbilstošā viesu namā «Lauvas līcis», pēdējo reizi pabija vasarā pirms trim gadiem, kad Aigas un Valda iegādātajā īpašumā – balto ķieģeļu ēkā un 4 hektārus plašajā dārzā – viss vēl bija jauns, svaigs un tapšanas stadijā. Pirms trim gadiem, kad bijām izstaigājuši viesa nama eleganti iekārtoto banketu zāli 70 personām, mazo semināru zāli, plašo halli, virtuvi un dažādos toņos mājīgi, ar labu gaumi iekārtotās viesu istabas, kad bijām arī apskatījuši saimnieku paveikto dārzā jeb pareizāk – aktīvās atpūtas parkā, abi jaunie cilvēki neslēpa, ka viesmīlības servisa kvalitātes uzlabošanā darāmā vēl esot gana, taču viņi uz to skatās pozitīvi, jo viss tikai ar laiku un pacietību var īstenoties. Nolēmām, ka atkal tiksimies pēc dažiem gadiem, lai redzētu tālāk paveikto.

Biznesa atbalsts – arī dažādu firmu darbinieki

Kad norunātajā laikā ieradāmies «Lauvas līcī», Aiga vēl uzkopa telpas, jo tikko kā no naktsmājām bija izrakstījies kāds no viesiem. Par viņiem tad arī iesākām sarunu ar abiem saimniekiem. Valdis atcerējās laiku pirms Covid:

«Bijām jau sapratuši, ka mūsu mērķauditorija ir ne tikai vietējie, bet arī ārzemnieki: ne tikai tūristi, bet arī dažādu valstu pārstāvētie darbinieki, kas Latvijā ierodas uz ilgāku laiku, tā teikt, ierodas darba komandējumos. Varētu teikt, ka ārzemnieki veido 50% no kopējo viesu skaita. Covid ierobežojumu dēļ pašlaik izjūtam mazāku apmeklētāju skaitu, tāpat kā arī dažādu pasākumu aizliegumu – nav vairs banketu, konferenču, uzņēmumu atpūtas svētku un citu izdarību. Visu šo Covid negatīvismu spēj novērst pozitīvie viesi, kuri iedod to nepieciešamo enerģiju, kas neļauj pagurt, bet turpināt iesākto. Novērtējam tādus cilvēkus!

LAIPNI LŪGTI. Viesu nams «Lauvas līcis» pēc ēkas siltināšanas. Alekseja Koziņeca foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
skeptiķis - 31.Jūlijs, 2020 - 10:59

Tā Depo ģipša lauva ir kolosāls apliecinājums kvalitātes lētumam.

pragmatiķis - 31.Jūlijs, 2020 - 14:13

Bet mūsu sabiedrībā arī šādi erzaca lauvas dažam labam noder, lai ar krāniņu pamērītos. Bezgaumības kalngals gan tas ir, bet vai lēts? Ja atmiņa neviļ, tad to zvēru Depo par 300 vai pat 400 eiro tirgo gribētājiem. Un tepat Kocēnu kalnā viena tāda lauva jau topošā ekskluzīvā privātīpašumā sēž.

KoVids - 31.Jūlijs, 2020 - 19:22

Ir priekšlikums valmieriešiem samest naudiņu, nopirkt DEPO divas tādas lauvas un ielikt starp estrādi un memoriālu, kur padomju laikā bija lauvas uz trepēm, bet pēc tam īpašnieki tās savākuši. Man vēl bērnības bildes ir, uz lauvu mugurām varēja forši iepozēt.

zinātkārais lasītājs - 1.Augusts, 2020 - 13:49

Priekš Valmieras publiskām vietām jau nu labāk pasūtīt nopietnus zvērus Vārpas kungam, no akmens.

Pievienot komentāru