Topošie ārsti mācās Vidzemes slimnīcā

- 17.Septembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai piesaistītu jaunus speciālistus un topošajiem ārstiem parādītu darba vidi reģionālā slimnīcā, aizvadītajā nedēļā Vidzemes slimnīcā astoņi Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) 5. kursa studenti apguva teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas intensīvajā terapijā.

Dienas pirmo pusi studenti pavada ar ārstiem reanimācijas un anestezioloģijas nodaļā un operāciju blokā, skatās ārstu darbu un iemēģina roku specialitātē. Dienas otrā puse veltīta teorijas jautājumiem kopā ar Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas virsārsti dr. Egitu Vītolu-Rabāci.

Inga Ozoliņa, Vidzemes slimnīcas ārstnieciskā direktore, sveicot studentus, novēlēja viņiem labas sekmes, veiksmīgu praktisko iemaņu un prasmju apguvi.

«Arī mums, Vidzemes slimnīcai un ārstiem, kas ar studentiem strādā,» uzsvēra I. Ozoliņa, «šis apmācību cikls ir izaicinājums. Jau esam pieraduši, ka pie mums vasaras praksēs labprāt ierodas Rīgas Stradiņa universitātes 3. un 5. kursa studenti, bet šāda veida apmācība Valmierā notiek pirmo reizi. Tas apliecina augstskolas uzticēšanos Vidzemes slimnīcas speciālistiem un darba videi.»

Kā pastāstīja I. Ozoliņa, slimnīca parūpējusies ne tikai par studentu nodarbinātību un pieredzējušu kolēģu atbalstu mācību laikā, bet arī par topošo ārstu sadzīves ērtībām un radusi iespēju viņus izmitināt ērtajos «Bestes apartamentos», kas atrodas pavisam netālu no slimnīcas.

Septembra beigās uz mācību ciklu ķirurģijā ieradīsies RSU 6. kursa studenti.

IZMANTO IESPĒJU ne tikai skatīties pieredzējušo kolēģu darbu, bet arī paši iesaistījušies un mācījušies darot. Attēlā ārste Egita Vītola-Rabāce (no kreisās) un ārste Inga Ozoliņa ar studentiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru