Trīs vīri vienā ierakumā

- 25.Februāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Situācija ap pandēmijas radītajiem izaicinājumiem Latvijā patlaban sāk lēnām uzsilt. Ir gan cerīgās ziņas, ka ik dienu starp Covid-19 testus veikušajiem inficēto procents diezgan stabili turas zem 10 un ka slimnīcās kovidnieku pilno gultu skaits arī nokrities zem tūkstoša, taču ir arī trauksmes zvani no vīrusa pieskatīšanas profesionāļiem par iespējamu kovida trešo vilni, kurā liels īpatsvars varētu būt angļu pacientu (ar vīrusa lipīgo Lielbritānijas paveidu šobrīd Latvijā esot jau 8% pārbaudīto pozitīvo testu) un kurš no mediķiem īpašas rūpes prasītu ne vairs par tūkstoti, bet gan jau par trim tūkstošiem pacientu slimnīcās.

Uz šī fona no dārgi izveidotā Vakcinācijas projekta biroja puses jaudīgs tautai izskatās pagaidām vien uz vakcināciju pieteikšanās telefona piedāvājums, pa to laiku pašas vakcīnu kravas uz Latviju ceļo pagalam nesteidzīgi... Laikam vakcīnu piegādātāji nojauš, ka Dzintarjūras krastā vēl ne tuvu nav skaidra ne vakcinējamo rindas kārtība, ne arī pašu vakcinētāju pieejamība. 

Veselības ministrs paša izveidoto dziesmu svētku sagatavošanas biroju no ļaunām acīm un asām mēlēm cenšas pasargāt, cik nu spēdams, diezgan nepiekāpīga ir arī Daniela Pavļuta nostāja valdībā, kur līdz ar pavasara tuvošanos arvien vairāk parādās viedokļu par to, ka vajadzētu ja ne gluži atcelt, tad vismaz mīkstināt līdz šim spēkā bijušos Ministru kabineta lēmumus tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas sakarā. Uz kolēģu piedāvātajiem variantiem veselības ministrs biežāk saka nē, taču demokrātiskā valstī arī pie valdības galda galīgo izvēli tomēr nosaka balsojums.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru