Tūristi Mazsalacā

- 9.Septembris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tūrisma informācijas centrā iespējams saņemt informāciju par iespējām Mazsalacā – apskates vietām, atpūtas un izklaides, nakšņošanas, ēdināšanas iespējām, ekskursijām un gida pakalpojumiem, transporta pakalpojumiem, pasākumiem, interneta pieejas vietām, u.c. tūristiem nepieciešamo informāciju. Kā veicies šajā aktīvajā tūrisma sezonā, stāsta DAIGA SPRICE, Mazsalacas novada Tūrisma informācijas centra vadītāja. 

Dabas tūrisms

«Es šeit strādāju tikai nesen, no 1. jūlija, un nevaru teikt, ka ar tūrismu būtu slikti – ļoti populārs kļuvis dabas tūrisms. Parunāju ar Skaņākalna dabas parka darbiniecēm un Mazsalacas novada muzeja vadītāju, cilvēku esot tikpat, cik citugad, varbūt pat nedaudz vairāk, tikai mazāk tūristu no Igaunijas. Tas ir saprotams, bet mēs priecājamies, ka šogad vairāk aktivizējušies Latvijas iedzīvotāji. 

Top apskates objekti, ir Skaņākalna dabas taka un Dauģēnu dabas taka – tūristiem te patīk, un viņus nebaida, ja kādā takas posmā ir nedaudz jāpanes velosipēds. 

Šogad ir izteikti daudz laivotāju – brīžam šķita, ka bija pilna Salaca. Bija gan supotāji, gan kanoe, gan gumijas laivas. Jūlija lielajā karstumā Salacā nebija īsti kur airi nolikt. Mūsu tūrisma piedāvājumu nereti izmantoja laivotāji – viņi nāca noskaidrot kādu informāciju, arī tad, ja ko nebija līdz galam sapratuši.

DAIGA SPRICE. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru