Turpinās brīnišķīga teātra sezona

- 27.Septembris, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmieras teātris šajā sezonā skatītājiem piedāvā milzīgu repertuāra dažādību un arī pirmizrādes plānotas teju katru mēnesi.

Trīs pirmizrādes piedzīvotas septembrī, un skatītāju zāles joprojām ir pārpildītas. Visu augustu teātra Mansarda zālē režisori Indra Roga un Mihails Gruzdovs strādāja ar Valmieras teātra aktieru kursu. Viņi iestudēja izrādes pēc Knuta Hamsuna un Fjodora Dostojevska romāniem. Tapa «Viktorija» pat divās versijās, jo izrādi spēlē jaunie aktieri divos sastāvos, un «731. solis» pēc «Noziegums un sods» motīviem. Abi jauno aktieru darbi ir dziļi personiskas versijas, cenšoties izstāstīt gan savu sajūtu par mīlestību, kļūstot ļoti atvērtam pret skatītāju, gan uzdodot jautājumu: vai mēs vai jūs būtu gatavi spert izšķirošo soli? Jaunie aktieri met izaicinājumus, un viņiem patiesi tas sanāk. Ko pēc pirmizrādēm saka skatītāji?

««731. solis» ir tieši tāds, kā es būtu iedomājusies Dostojevska darbu iestudēt. Trīs stundas ir ļoti piepildītas, intensīvas. Šoreiz priekšplānā ir Petroviča un Raskoļņikova (brīnišķīga saspēle) sarunas. Jaunie aktieri spēlē aizrautīgi, interesanti sekot līdzi,» tā Anna Sofija, bet Inga Indriksone saka paldies par «Viktoriju»: «Paldies, jaunieši, par šajā vakarā gūtajām emocijām un baudījumu izrādē, par plastiku, enerģiju, vitalitāti!»

«SMIEKLU SASAUKŠANĀS» teātra Lielajā zālē pirmizrādi piedzīvoja vakar. Repertuārs šajā sezonā ir un būs ļoti plašs, tāpēc interesants gan bērniem, kas uz teātri nāks kopā ar vecākiem, gan prieka un pārdomu brīžu netrūks pieaugušam un prasīgam skatītājam. Gata Priednieka-Melnača foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru