Ukrainā turpinās karš…

- 31.Marts, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Kopš 24. februāra Ukrainā turpinās karš. Īsts un nežēlīgs karš ar visām iespējamajām karadarbības sekām – nogalinātajiem, ievainotajiem, sagrautām mājām un izpostītām pilsētām, bēgļu miljoniem Eiropā.

Cerējām, ka tā nenotiks, lai gan ASV un Lielbritānijas izlūkdienesti laikus brīdināja par uzbrukuma sākumu. Kārtējo reizi cerējām, ka Krievijā pie varas esošie darbojas racionāli. Un atkal kārtējo reizi kļūdījāmies. Tagad par kļūdām maksāsim dārgi.

Notiekošajā tieši vai netieši esam vainīgi visi. Ja demokrātiskā pasaule būtu noteikusi šāda mēroga sankcijas Krievijai 2014. gadā, kad nelikumīgi tika anektēta Krima, radās mistiskie bandītu veidojumi Doņeckā un Luhanskā, tad kara Ukrainā nebūtu. Ja daudzu rietumvalstu politiķi būtu sapratuši, ka nevar ticēt Krievijas solījumiem, kara, iespējams, nebūtu. Ja Krievijas iedzīvotāji būtu gribējuši zināt nedaudz vairāk patiesības, nevis kārtējo desmitgadi ticētu televīzijā redzamajam, kara, iespējams, nebūtu. Ja Ukraina būtu ātrāk veikusi reformas un nebūtu likvidējusi tajā pēc PSRS sabrukuma palikušos atomieročus, kara, visticamāk, nebūtu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru