Ukrainietes «Skaistuma stacijā»

- 3.Jūnijs, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Kara bēgļi meklē darbu un to arī atrod. Jau trešo mēnesi Stella un Katerina strādā skaistumkopšanas salonā Valmierā. 

Stella ir no Dnipro, Katerina no Čerņihivas, bet satikušās Valmierā. Šeit atradušas dzīvesvietu, bērni iet skolā, bet sievietes meklējušas darbu savā profesijā. To arī atradušas. Tagad viņas ir kolēģes «Skaistuma stacijā». Stella ir friziere, bet Katerina – jau pieprasīta skropstu pieaudzēšanas meistare. 

«Marta beigās pieteicu vakances Nodarbinātības valsts aģentūrā. Pagāja dažas stundas, un pirmo darbinieci atradu,» pastāstīja «Skaistuma stacijas» īpašniece Madara Eškina, uzsverot, ka viņa un viņas ģimene tāpat kā daudzi citi, karam sākoties, domājuši par katru iespēju, kā varētu karā ierautajai Ukrainai, tās iedzīvotājiem un kara bēgļiem palīdzēt. 

«Biju ļoti priecīga, ka darbu varēju piedāvāt trim speciālistēm,» tā Madara, stāstot, ka gandrīz divus mēnešus salonā nostrādājusi arī Evelīna. Viņa bijusi no Harkivas un darījusi darbu no sirds. Jaunajai sievietei jau izveidojusies pastāvīga klientūra, klienti arī atbalstījuši meiteni, kā varēdami un prazdami, bet Evelīna stipri ilgojusies pēc mājām.

PLECU PIE PLECA par skaistu un mierpilnu pasauli. «Skaistuma stacijas» komandā friziere Stella Vovčenko (no kreisās), salona vadītāja Madara Eškina un skropstu meistare Katerina Bļizņuka. Annijas Rātnieces foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru