Un atkal Ēriks Punculs

- 23.Oktobris, 2020

Trešdienas pēcpusdienā Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā notika Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēle, kurā Valmiera FC sacentās ar Tukums 2000/TSS komandu, kura šim mačam bija nopietni gatavojusies, īpaši uzmanot valmieriešu uzbrukuma līderi un publikas mīluli Ēriku Punculu.

Tomēr tieši viņam mača 12. minūtē bija pirmā reālā vārtu gūšanas iespēja, diemžēl ar galvu sistā bumba lidoja pāri vārtu pārliktnim. Garām vārtu rāmim bumba lidoja arī tukumnieku pretuzbrukumā pāris minūtes vēlāk. Vēl pēc minūtes bīstamu situāciju jau pie tukumnieku vārtiem radīja šī mača aktīvākais futbolists Žoržinju, panākot pāri gala līnijai ripojušo bumbu un raidot to gar vārtiem, taču tas arī viss – pietrūka rezultatīva noslēguma sitiena. Tukuma futbolisti metās pretuzbrukumā, un 18. minūtē Ogundži neizmantoja iespēju raidīt bumbu tālajā stūrī, toties 21. minūtē valmieriešu vārtsargam Rūdolfam Soloham nācās rādīt savu meistarību, lai neitralizētu Semjuela raidījumu no soda laukuma. Puslaika beigās savu izdevību atklāt mača rezultātu neizmantoja Gejs, un atpūtā komandas devās pie bezvārtu neizšķirta – 0:0.

PĒC UZVARAS VĀRTIEM Ēriks Punculs nonāca komandas biedru un trenera Tamaza Pertijas apskāvienos. Jāņa Līgata foto