Uz ceļa esiet uzmanīgi!

- 13.Maijs, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Jau pilnā sparā sākusies motosezona, ko arī ļoti labi redzam Valmieras ielās. Motobraucējiem ieteikums – netraumē, nesakropļo, nekļūsti par cietušo! Esi uzmanīgs motobraucējs un piesardzīgs autovadītājs! 

Atslēgas kaulu, kāju, roku un citu kaulu lūzumi, tāpat arī smagas galvas traumas, mugurkaula skriemeļu bojājumi. Tā varētu turpināt uzskaitīt traumas, ko šopavasar jau guvuši motociklisti un tie, kas pārvietojas ar motorolleriem vai kvadricikliem. Diemžēl aprīlī kāda motobraucēja dzīvība izdzisa turpat šosejas malā sadursmē ar auto, kura vadītājs pie stūres bija sēdies reibumā. Mediķi negadījuma vietā gūto traumu dēļ cilvēku vairs nevarēja glābt.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Lasītājs - 15.Maijs, 2021 - 09:42

Izskatās , ka šovasar uz ceļiem būs vairāk problēmu ar meža zvēriem. Stirnas sakarā ar labvēlīgiem laika apstākļiem ir ievērojami savairojušās. Tūlīt stirnām dzims mazuļi un pērnējie kazlēni sāks skraidīt savrup. Pirmās sadursmes jau mūspusē ir novērotas. Ceļu uzturētājiem varbūt derētu pamācīties no igauņiem, un zāli , un krūmus novākt visā ceļa atsavināmās joslas platumā. Ne tikai līdz grāvja kantei, kā tas nereti tiek darīts. Vismaz varētu tuvojošos zvēru ieraudzīt nedaudz savlaicīgāk.

arī valmierietis - 3.Jūnijs, 2021 - 15:34

Lido doma zelta spārniem...

Pievienot komentāru