Uz viņiem turas novads

- 21.Marts, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā ik gadu, arī šogad aizvadītajā sestdienā tika godināti Kocēnu novada uzņēmēji.

«Pasākums notika jau septīto reizi, taču nominācijas izvirzītas sesto reizi. Šogad tās bija deviņas. Vispirms kandidātus varēja ieteikt iedzīvotāji un pašvaldības darbinieki. Tad tie, kuri izvirzīti visvairāk un atbilda nolikumam, tika izlikti balsošanai internetā, kur par savu kandidātu katrs varēja nobalsot vienu reizi. Pavisam nobalsots 330 reizes, un patiesībā rezultāti atšķīrās pavisam nedaudz. Vēl bija arī divas īpašās nominācijas — «Gada finanšu zelts» un «Gada būve». «Gada finanšu zeltam» pašvaldības Attīstības nodaļa, ņemot vērā Lursoft datus, izvirzīja divus pretendentus — SIA «Klasmann-Deilmann Latvia» un SIA «AK-12», bet nominācijai «Gada būve» būvvalde ieteica SIA «BYKO LAT» un individuālo komersantu Aivaru Dirnēnu, kurš Dikļu pagasta «Bužās» uzbūvējis skaistu pirtiņu,» pastāstīja novada pašvaldības Attīstības nodaļas projektu speciāliste un lauku konsultante INESE BĒRZIŅA. «Šogad 31 pretendenta vidū bija arī jaunpienācēji. Piemēram, nominācijā «Gada jaunums» — SIA «Dainar» mēbeļu ražotne Dikļu pagasta Dauguļos. Ražotne uz novadu pārcēlusies no Pierīgas. Ļoti sirsnīga nominācija bija «Ģimene lauku sētā», kurā tika izvirzīti pat četri pretendenti, un patiesībā visi viņi bija pelnījuši atzinību. To pašu varu teikt par visiem trim pretendentiem nominācijā «Rosīgie jaunieši».»

Lūk, arī laureāti! Nominācijā «Gada lauksaimnieks» — Kocēnu pagasta ģimenes uzņēmums z/s «Kaņepītes»; «Gada tūrisma uzņēmējs» — Brīvdienu māja «Pilskalni» Kocēnu pagastā; «Ģimene lauku sētā» — Guntis Gailis un Linda Herbsta Vaidavas pagasta «Vaiņagos»; «Gada ražotājs» — z/s «Zilūži» Bērzaines pagastā; «Gada amatnieks/mājražotājs» — Inese Kušķe Rubenē; «Gada jaunums» — SIA «Dainar» Dikļu pagasta Dauguļos; «Rosīgie jaunieši» — Nauris Jurgenbergs un Guntars Eglītis/SIA «Cooperative»; «Kocēnu novada vārda popularizētājs — z/s «Zilūži» — zīmols Grasbergs; «Gada pakalpojumu sniedzējs» — SIA «AK-12» Kocēnu pagastā.

Ar Atzinības rakstiem apbalvoti visi nominācijās izvirzītie, bet laureāti saņēma arī mākslinieces Andas Munkevicas skaisto stikla balvu.

NOMINĀCIJĀ «Kocēnu novada vārda popularizētājs» visvairāk balsu saņēma dāliju selekcionāre Rita Zaļais, z/s «Zilūži», SIA «Milda», kā arī tūrisma speciālists, gids Toms Treimanis (attēlā šoreiz izpalicis). Uģa Raibača foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru