Uzbur Ziemassvētku prieku!

- 18.Decembris, 2020
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Ziemassvētkus šogad esam aicināti sagaidīt vienas mājsaimniecības lokā, bet tas neliedz mums izpušķot eglīti, saklāt svētku galdu un pagatavot kādus gardumus, lai prieks ir gan acīm un sirdij, gan vēderam. Liesma sazinājās ar valmierieti LĪGU DREIMANI, kas mums pastāstīja par svētku rotājumiem, ko viņa veido un gatavo gan savās mājās, gan citiem. Lai tie iedvesmo arī jūs!

Līga jau vienpadsmit gadus sevi sauc par valmierieti. Viņa ir diplomēta floriste jau astoņus gadus, bet šajā jomā, aktīvi strādājot, šogad aizrit piektais gads. Viņa stāsta: «Florista darbs nav viegls, bet ir skaists. Ļoti bieži pasūtījumi tiek izpildīti nakts stundās, neatkarīgi, vai tas būtu kāds skumjš pasākums vai arī gluži pretēji, piemēram, kāzas, visam ir jābūt laikā, rūpīgi un svaigi gatavotam.»

Līgai vienmēr patikuši rokdarbi

Esmu izmēģinājusi darināt rotājumus no filca, pērļot un šūt bērnu rotaļlietas,  dekupēt (dekupāža ir interesanta un vienmēr pārsteidzoša metode, kā veidot dizainu dažādiem priekšmetiem; dekupāžas tehnikā var apdarināt praktiski jebko – porcelānu, plastmasu, koku, papīru, stiklu un pat audumu), es dekupēju koka lādītes un vīnu pudeļu turētājus, bet tagad šie darbi ir nolikti ļoti tālu, reizi pa reizei izgatavoju kādu lietu dāvanām, ja pašai ir tāda nepieciešamība, un tas arī viss, jo lielu daļu brīvā laika aizņem mezglošana.

ĢIMENES FOTOSESIJA. No kreisās: Līga, Annija un Edgars Dreimaņi. Raivo Sarelainena foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru