«Uzvarēji? Pats vainīgs!»

- 14.Oktobris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Šķiet, mums ir jārēķinās, ka valdības veidotāju rotaļa «trīs par maz, četri par daudz» aizvilksies līdz pat 14. Saeimas darba iesākumam. Varbūt atkāpusies valdība – par prieku izbalsotiem ministriem – atkal strādās pat nākamgad?

Spēlītes ar «vietas ierādīšanu» jaunā parlamenta lielākajai frakcijai notiek ik reizi, kad vien rodas izdevība. Ar partiju sabloķēšanos tiek mēģināts vēlēšanu triumfētāju «nolikt pie vietas», lai mazāk veiksmīgie kļūtu par reāliem uzvarētājiem ministru portfeļu un Saeimas amatu sadalē. Ļaudis, sūri grūti tikuši pie sava mandāta, sāk cilvēku ar vairāk nekā trīsdesmit tūkstošiem saņemtu plusu publiski pamācīt, kā viņam būs mainīties, lai tiktu aplaimots ar viņu vēlmi iet koalīcijā.

Ne Vienotība, ne Nacionālā apvienība, ne arī «jaunās kulītes» – Apvienotā saraksta – «vecie vēži» nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta. Visi ir cits citam zināmi «kā raibi suņi» – ne pārsteigumu, ne ilūziju, ne aizvainojuma. Smalki izsakoties: just bussiness as usual. Prastāk: neapjāsi citus, apjās tevi.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru