Vai gājējam jāmeklē ķivere?

- 7.Februāris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Globālā sasilšana kaut kādā mērā ietekmē arī satiksmes drošību. Lai šoreiz paliek malā labi apmaksātie Grētas sapņi un vēlme redzēt satiksmē tikai elektromobiļus un tiem līdzīgus zaļus kustamvāģus, parunāsim par reālu problēmu, kas ir aktuāla Latvijā un Valmierā šodien un, kā liecina šī rudenīgi pavasarīgā ziema, kļūs ar katru nākamo gadu vēl aktuālāka: velosipēdistu un kājāmgājēju sadzīvošana uz vienas ikdienas trases.

Mani pašu šī līdzāspastāvēšana varbūt skar mazāk, jo ne tik bieži Valmierā sanāk pārvietoties pa kājceliņiem vai kombinētajiem gājējs+velobraucējs trotuāriem. Taču arī tad, kātojot pa nesen uzbūvēto Georga Apiņa ielas posmu no Beātes līdz Rubenes ielai, nebūs lieki šad un tad atskatīties pār plecu. Ja nu kāds jauneklis ar velosipēdu viņam pieņemamā ātrumā minas man aiz muguras! Solis pa labi, solis pa kreisi, un vēl, nedod Dies, sanāks tā, kā savulaik Valmierā kādam solīdas mācību iestādes vadītājam...


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Lasītājs - 11.Februāris, 2020 - 11:34

Agrāk es uz ietves jutos drošībā. Tagad gan jātur acis vaļā lai kāds tev neiebliež mugurā. Domāju , ka kopīgas ietves gājējiem un dažādiem riteņotājiem nav tas labākais risinājums.

Pievienot komentāru