Vai mēs tiešām TAM esam gatavi?

- 19.Maijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Premjerpartija ir Latvijas sabiedrību ierāvusi ļoti nopietnā eksperimentā. Tā sekas būtu nācijas ielūkošanās savā spoguļattēlā, kas varētu mums likt, mazākais, ieraudzīt nebūt ne savus daiļākos vaibstus. 

Šo eksperimentu sauc Edgars Rinkēvičs, Valsts prezidenta amata kandidāts. Ievēlēšanas gadījumā viņš kļūtu – cik nu zinu – vismaz mūsdienu vēsturē par pirmo valsts galvu ar publiski atzītu «netradicionālu seksuālo orientāciju». Pagaidām šī ir teorētiska iespēja, bet Jaunajai Vienotībai sevis pašas labā jādara viss, lai tā kļūtu par realitāti.

Tagad visvaldošākajai partiju apvienībai nav atkāpšanās ceļa. Spēlmaņu valodā runājot, kreicene ir mesta galdā, atpakaļ to vairs nepaņemsi. Vienotībnieki nedrīkst pieļaut, ka Rinkēvičs tiktu 31. maijā pazemots tautas acīs kā valsts galvas vēlēšanu zaudētājs. Turklāt, notikumiem nelabvēlīgi attīstoties, var krist arī viņu Ministru prezidents.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
latvietis dziļ… - 19.Maijs, 2023 - 23:15

Izcils gabals! Par to, kur un kāpēc ejam, lai atkal nekur neaizietu. Celebāta vergs, Levits brunčos un vīrs, kuram par varītēm mēģina atrast skapī kādu skeletu. Rēķini aizkulisēs solās būt ļoti interesanti.

Novadniece - 20.Maijs, 2023 - 00:08

Malacia! Paldies D. Lemešonokam par drosmi runāt par to, kas arī Latvijā beidzot ir jāizrunā civilizēti, lai mēs neturpinātu, daži tikumības aizstāvības vārdām mums neuzspiestu padomijas ideologu un likumdevēju domāšanas līmeni, ka visi citādi seksuāli orentētie ir krimināli sodāmi pederesti

Pievienot komentāru