"Vaidava Ceramics": šeit īsti cilvēki ražo īstus produktus

- 5.Septembris, 2023
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Jūlija beigās Vaidavā vietējais uzņēmums SIA VAIDAVA CERAMICS atklāja dizaina māla trauku koncepta veikalu.

Uzņēmumā pa 40% daļu pieder tēvam un dēlam Jānim un Mikam Baložiem, 20% pieder vēl vienam pašmāju uzņēmumam SIA Sundin zeme. Šoreiz – jau pēc veikala atvēršanas – sarunā ar Liesmu MIKS BALODIS un GUNTIS ĀDAMSONS – Sundin zeme īpašnieks.

No vienas puses šis ir Baložu ģimenes uzņēmums, taču ar vienu palīgu no malas. Ja drīkst, tad nedaudz paveram priekškaru – kas ir Sundin zeme? 

M.B.: Šķiet, tas bija 2015. gads, kad uzņēmumā ielaidām jaunus cilvēkus, kas nav no Baložu ģimenes. Toreiz tas bija cits cilvēks, bet šobrīd tas ir Guntis Ādamsons. Viņš ar Sundin zeme ienāca mūsu uzņēmumā tieši pandēmijas laikā. Mums šķita svarīgs svaigs skats no malas uz mūsu uzņēmumu, protams, būtiskas bija arī nelielas investīcijas. Jāteic, ka visus šos trīs četrus gadus Guntis stāv tuvu uzņēmumam un praktiski līdzdarbojas visā uzņēmuma stratēģiskajā darbībā. Protams, viņš nav ikdienas operatīvajā dzīvē, kaut gan ir bijuši arī tādi gadījumi, taču ir VAIDAVA CERAMICS valdē un ir ļoti tuvu pie uzņēmuma attīstības un visiem notikumiem.

STRĀDĀJAM KOPĀ! VAIDAVA CERAMICS dizaina māla trauku koncepta veikala atklāšanas dienā uz brīdi piestājuši uzņēmuma līdzīpašnieki (no kreisās) Miks Balodis un Guntis Ādamsons. VAIDAVA CERAMICS arhīva foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru