Vāja valdība – mums izdevīgāka?

- 6.Oktobris, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Ja nevari tautas atzinību nopelnīt, vari pacensties to nopirkt. Šķiet, uz to izmisīgi virzās Evikas Siliņas valdība. Protams, tai vispirms jāpārvar Finanšu ministrijas un tās vadītāja Arvila Ašeradena pretestība.

Pašpārliecinātība, kādā Jaunā Vienotība dzīvo pēc tagadējās koalīcijas iedarbināšanas, aizvadītās nedēļas nogalē saņēma sāpīgu belzienu. Kā mums ziņoja Latvijas Televīzija un pētījumu firma SKDS, septembrī tika pazaudēta tās ierastā līderpozīcija partiju popularitātes reitinga tabulā, nemainīgi aizņemta jau no pērnā gada aprīļa. Tā ar pašu rokām, pašu lēmumiem ir «atdāvāta» tā dēvētajiem zaļzemniekiem. (Par šiem datiem te šonedēļ jau «izvingrojās» kolēģis Aivars Ustups.) 

Protams, mūsu partiju popularitātes mērījumi šķiet kaut kas tāds, kas jāaplūko ar mikroskopu – it īpaši tad, ja darba pienākumi liek sekot līdzi arī Igaunijas politikas ķēķim, kur aptaujas uzrāda krietni vien pamanāmākus skaitļus. Kaut kaimiņos patlaban parlamenta un valdības reputācija tautas acīs arī esot nokritusi rekordzemu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru