Valmierā apkopoti «piegāde mājās» pakalpojuma sniedzēji

26.Marts, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Uzsāk kampaņu #atbalstiValmieru 

Valmieras Tūrisma informācijas centrs un biedrība «Valmieras Attīstības aģentūra» sagatavojuši informāciju par uzņēmumiem Valmierā un apkārtnē, kas piedāvā produkcijas piegādi uz mājām.

  Uzņēmumu un to piedāvājumu saraksts, kas tiks regulāri aktualizēts, pieejams Valmieras pilsētas mājaslapā www.valmiera.lv, sadaļā «Atbalsts iedzīvotājiem ārkārtējās situācijas laikā» https://www.valmiera.lv/lv/covid19/atbalsts_iedzivotajiem_/.

«Valmieras pilsētas pašvaldība cenšas atbalstīt savus uzņēmējus laikā, kad valstī ir noteikta iedzīvotāju sociālā distancēšanās, pašizolācijas un daudziem arī karantīnas periods. Mēs to varam izdarīt, apkopojot un sniedzot informāciju par vietējo uzņēmēju  sniegtajiem pakalpojumiem, «piegādēm mājās» un palīdzību iedzīvotājiem.  Mūsu uzdevums ir nodrošināt gan pēc iespējas efektīvāku vīrusa apkarošanu, gan maksimāli atbalstīt uzņēmējus un mazināt ekonomisko krīzi, ko visiem spēkiem darīsim arī šajā pārbaudījumu pilnajā laikā,» iniciatīvas mērķi skaidro Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Sarakstā publicēti restorāni, kafejnīcas, bistro un picērijas, pārtikas un saimniecības preču piegādes uzņēmumi, aptiekas, kas piedāvā medikamentu piegādi. Tāpat informācijā būs norādītas noderīgas sociālo tīklu saites, kurās tiek piedāvāts «piegāde mājās» pakalpojums, kā arī saite uz jauno Valmieras pusē uzņēmēja radīto interneta platformu  https://www.produktupiegades.lv/valmiera un kustību #pacelLatviju, kas apkopo tirgotājus, kuri piedāvā preču piegādi uz reģioniem ar pakomātu starpniecību vai līdz mājām, kā arī par tiešās pirkšanas punkta darbību un citiem portāliem, kuri piedāvā Latvijā ražotas preces ar piegādi, informē Valmieras pašvaldība.

Uzņēmēji un lauksaimnieki, kas neatrod sevi sarakstā, aicināti pievienoties, rakstot: Valmieras Attīstības aģentūras Uzņēmējdarbības projektu vadītājai Mārai Rudītei, mara.rudite@valmiera.lv vai  Valmieras Tūrisma informācijas centram tic@valmiera.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru