Valmierā sveic jaunatnes sporta laureātus

- 13.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Portālā

Aizvakar koncertzālē «Valmiera» notika ikgadējais Valmieras jaunatnes sporta laureātu un viņu treneru godināšanas pasākums.

Šogad par uzrādītajiem augstajiem rezultātiem, pārstāvot Valmieru vietēja un starptautiska mēroga sacensībās, kopumā tika sveikti 118 sportisti, to skaitā 29 Latvijas izlašu dalībnieki.  Tāpat sveikti tika šo sportistu treneri – kopumā 30. Šī gada izcilnieku pārstāvētie sporta veidi – airēšanas slaloms, badmintons, BMX riteņbraukšana, basketbols, futbols, golfs, karatē, orientēšanās sports, peldēšana, smagatlētika un vieglatlētika.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, pasākumā uzrunājot jaunos sportistus, uzsvēra mērķtiecības nozīmi, kas ir pati būtiskākā komponente ceļā uz uzvaru kā sportā, tā lielajā dzīvē: «Ir prieks, ka jūs esat gatavi pārstāvēt savu pilsētu – Valmieru, šāds lokālpatriotisms pāraug mīlestībā arī pret savu valsti, vēlāk jau to pārstāvot izlašu līmenī. Kā piemēru varu minēt rūjienieti Dāvi Bertānu, kurš nupat ļoti spilgti sevi parāda NBA. Dāvis ir trenējies tepat Valmierā, tāpat kā jūs. Aizvadītajā vasarā daudziem no jums ar viņu bija iespēja uzspēlēt basketbola nometnē šeit Valmierā. Viss ir iespējams, galvenais – nenobīties. Kā redzat, no Valmieras var sasniegt mērķus.»

«Mēs visi redzam šo sportā gūto uzvaru, medaļu spožo pusi, bet tai ir arī otra puse, un tie ir mūsu treneri,» uzrunājot savus audzēkņus, teica Valmieras Bērnu sporta skolas direktore Līga Dzene. «Treneris ir tas, kurš motivē, audzina, izvirza mērķus un palīdz jums uz tiem virzīties. Un arī Valmieras treneru darba rezultāts ir acīmredzams – šodien tiek sumināti vairāk nekā simt Valmieras jauno sportistu. Pateiksim paldies mūsu treneriem par pašaizliedzīgo darbu šo rezultātu kaldināšanā.»

Pasākumā kā īpašie viesi piedalījās arī jauniešu sporta un kultūras kustības «Ghetto Games» aizsācējs Raimonds Elbakjans un basketbolists Haralds Kārlis. Sporta entuziasti pastāstīja par savu ceļu sportā, galvenajiem izaicinājumiem un pārbaudījumiem, ar ko nākas saskarties un kas jāpārvar, lai gūtu panākumus kā sportā, tā sporta kustības veidošanā.

Jāpiemin, ka Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojuma rakstus «Par sportiskiem sasniegumiem» izglītības iestādēs saņems vēl 177 jaunieši un 19 treneri.

Pasākuma laikā jaunos sportistus ar priekšnesumiem pārsteidza akrobātikas un deju grupa «Streetwarriors», DJ All-Viss, kā arī perkusionists Einārs Latiševs.

ŠĪ GADA IZCILNIEKI VIEGLATLĒTIKĀ – kā jaunie sportisti, tā viņu treneri, un līdzās viņu sveicēji. Klāva Vasiļevska foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru