Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā pilnveidota sietspiedes darbnīca

- 9.Janvāris, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Gada izskaņā no Čehijas Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola ir saņēmusi sietspiedes galdu, kas sekmē sietu ērtāku drukāšanu, tos piestiprinot pie speciāla galda, kam ir vakuuma fiksācija, un karuseli tekstila u.tml. četru toņu apdrukai, kas nodrošina precizitāti un veiktspēju. 

To izdevies īstenot, pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstam projektam «VDMV sietspiedes materiāli tehniskās bāzes pilnveidošana». Arī ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu ir izveidota kabīne sietu skalošanai, gaismošanai, iegādāts papildu aprīkojums un pielāgota telpa. Gada sākumā šī darbnīca, sadarbojoties ar Valmieras Attīstības aģentūru, tiks pilnveidota vēl ar citām tehnoloģijām. Māksliniece un skolotāja Krista Jūlija Kreišmane raksta: «Par spīti digitālo tehnoloģiju attīstībai, sietspiede ir saglabājusi svarīgu un uzticamu vietu drukas procesos.

SIETSPIEDE kā instruments būtiski bagātinās mācību procesu, audzēkņi daudz kvalitatīvāk un radošāk varēs īstenot savas idejas, izmantojot sietspiedes tehniku. Foto no skolas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru