Valmieras futbolisti Latvijas izlasēs

- 13.Septembris, 2019
Sports
Laikrakstā

VALMIERA GLASS VIA futbola komanda Optibet virslīgas pārtraukumā, kas saistīts ar valstsvienības cīņām 2020. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, aizvadījusi treniņnometni Igaunijas pilsētā Vilandē.

Tikmēr Latvijas pieaugušo izlasē no trim mūsu kluba pārstāvjiem aizvadītajās spēlēs paspējuši debitēt divi. Ļoti neveiksmīgajā spēlē izbraukumā pret Austrijas valstsvienību, kurā tika zaudēts ar 0:6, laukumā no zvana līdz zvanam nospēlēja Valmieras komandas pussargs Boriss Bogdaškins. Borisam šī debija Latvijas izlasē gan atmiņā paliks ar ne visai izdevušos spēli. Savukārt otrajā, jau pašmājās – Daugavas stadionā, pret Ziemeļmaķedoniju (0:2) iespēja tika dota arī Ērikam Punculam, kurš, nomainot liepājnieku Mārtiņu Ķiguru, laukumā devās spēles 75. minūtē, bet sev dotajās minūtēs ne ar ko neizcēlās. Kopā ar komandu šajās divās atlases cikla spēlēs bija arī vārtsargs Vladislavs Lazarevs, viņš arī tika pieteikts spēlei pret Ziemeļmaķedoniju, bet laukumā neizgāja. Abās spēlēs uz maiņu laukumā gāja arī valmierietis Roberts Savaļnieks, tā pievienojot vēl par divām spēlēm savā karjerā valstsvienības sastāvā, nu tās viņam jau 17.

Ja izlase nr. 1 futbola līdzjutēju sirdis joprojām neiepriecina, tad izlase nr. 2 – šajā gadījumā U-21 puiši – cīnoties kā līdzīgs ar līdzīgu ar Eiropas lielo valstu izlasēm, dod mums vismaz kādas cerības par gaišāku nākotni. Nupat divās pēdējās 2021. gada Eiropas U21 čempionāta kvalifikācijas cikla spēlēs pret Poliju un Serbiju laukumā pamatsastāvā izgāja arī valmieriešu uzbrucējs Alvis Jaunzems. Pirmajā cīņā Jelgavā pret Poliju Alvis nospēlēja visu spēli, kuras laikā tika arī pie vairākām vārtu gūšanas epizodēm, bet tāpat kā viņa komandas biedriem uzlauzt Anglijas Championship līgas Huddersfield Town vārtsarga Kamila Grabara cietoksni tā arī neizdevās, ciešot minimālu zaudējumu ar 0:1. Arī otrajā spēlē izbraukumā pret Serbijas vienaudžiem staicelietis izgāja sākuma sastāvā, bet tika nomainīts spēles 59. minūtē. Spēle noslēdzās neizšķirti – 1:1. Pret Serbiju visu spēli nospēlēja arī Vladislavs Soloveičiks, kurš pusi sezonas pavadīja Valmieras komandas rindās īrē no Sanktpēterburgas Zenit komandas.

ALVIS JAUNZEMS spēlē pret Polijas izlases vienaudžiem. LFF foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru