Valmieras Invalīdu sporta klubam "Stars S" – jubilejas gads

- 23.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Darbs šajā jomā tika uzsākts 1993. gadā, kad SPII Buratino tika integrēti bērni ar invaliditāti. Meklējām sadarbības partnerus pieredzes apmaiņai. 

Izveidojās sadarbība ar Jelgavas Invalīdu biedrību Cerība, tad ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju. Gūtās zināšanas un darba pieredze mudināja pirms 20 gadiem nodibināt klubu Stars S. Pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstam, pirmsākumos VISK Stars S darbojās Jaunatnes centrā Vinda, tagad, jau vairākus gadus – Valmieras Bērnu sporta skolas (VBSS) interešu izglītības programmas ietvaros kā Sports bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Liels paldies VBSS un Līgai Dzenei – jūtamies kā kolektīva neatņemama sastāvdaļa! 

Stāsta VISK Stars S audzēknis Artjoms Beršedovs: «Klāt ir 12. septembris, un Stars S biedri kuplā skaitā dodas fantastiskā ekskursijā uz Smilteni un Smiltenes novadu. Pirmā pietura Smiltenes novada muzejā, Mēru muižā. Gida pavadījumā gājām cauri lielām istabām, kur varējam apskatīt no seniem laikiem saglabātās mantas un piederumus. Interesantu faktu par Mēru muižu mums izstāstīja gids.

Kādreiz muiža piederējusi muižkungam Ceikelam. Viņam bijušas trīs sievas, un pats interesantākais, ka visas trīs bijušas māsas.

EKSKURSIJAS DALĪBNIEKI zem Mēru muižas dižozola. Artjoma Beršedova foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru