Valmieras MMB biedri noslēdz sezonu Burtniekā

- 18.Septembris, 2019
Sports
Laikrakstā

Valmieras Mednieku un makšķernieku biedrības (MMB) biedriem vasaras copes sezonu noslēdzošās sacensības notika 8. septembrī Burtnieku ezerā. Tās notika pēc brīviem makšķerēšanas noteikumiem un saucās Sacensības zivju ķeršanā ar visiem atļautajiem makšķerēšanas paņēmieniem. Atļauti bija visi makšķerēšanas, spiningošanas un mušiņmakšķerēšanas veidi no laivas, kā arī varēja makšķerēt no krasta.

Pēc piecu stundu makšķerēšanas starp sešiem veiksmīgākajiem sacensību dalībniekiem lielāko lomu – 14,715 kilogramus zivju – varēja uzrādīt Imants Saulītis. Viņam sekoja Ivars Polis ar 9,590 kg, Elmārs Švēde ar 7,875 kg, Kārlis Liepiņš ar 6,835 kg, Rolands Rākins ar 6,790 kg un Ints Kuģis ar 5,030 kg smagu lomu. Jāatzīmē, ka šoreiz sacensību dalībnieku lomos nebija neviena asarīša, tikai raudas, ruduļi un plaudīši, izņemot Intu Kuģi, kurš ar mušiņmakšķeri noķēra trīs līdakas svarā no pusotra līdz diviem kilogramiem, neskaitot atpakaļ atlaistās, kuras bija īsākas par 50 cm.

Sezonas pēdējo sacensību rezultāti ļāva noskaidrot, kurš tad ir labākais 2019. gada Valmieras MMB makšķernieks. Šogad labākā makšķernieka titulu izcīnīja Imants Saulītis, kurš četrās makšķerēšanas un spiningošanas sacensībās bija izcīnījis augstākas vietas. Par to viņš saņēma uzvarētāja kausu un lielo vērtīgo balvu – mugursomu ar kastītēm ļoti daudziem vizuļiem. Par iegūto balvu Imants bija sevišķi priecīgs, jo viņš biedrības komandas sastāvā piedalās Latvijas čempionātā spiningošanā no laivas, un tāda lieta makšķerniekam ir ļoti vajadzīga. Tagad sacensību kalendārā pārtraukums līdz ziemai. Ne asakas!

LABĀKO SEŠNIEKS. Trešais no kreisās – ar kausu rokās un jauno mugursomu plecos – Imants Saulītis.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru