"Valmieras namsaimnieks": jauni projekti, izaicinājumi un identitāte

- 12.Janvāris, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Jaunais gads sācies ar jaunu darba sparu un arī ar daudzām jau 2020. gadā veiktām iestrādēm Valmieras namsaimniekā. Par visu to Liesmai garākā sarunā stāsta uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ILMĀRS SKĀDULIS.

Aizvadītais gads jums bija pirmais pilnais SIA Valmieras namsaimnieks vadītāja amatā. Ņemot vērā arī papildu apgrūtinājumu – pandēmijas radītos riskus, kādas tīri subjektīvas personīgas atziņas par nule pagājušo 2020. gadu, ko šis laiks parādīja?

Zināmā mērā aizvadītais tomēr bija veiksmīgs gads. Neskatoties uz to, ka darbošanos savā ziņā nācās sašaurināt, jo pandēmijas laikā nevarējām iet dzīvokļos un mainīt ūdens skaitītājus. Darbinieki bez darba nepalika, kaut arī ziemas praktiski nebija, tomēr, optimizējot resursus un nedaudz pārkārtojot darbus, ceru, ka 2020. gadu būsim noslēguši uz pozitīvas nots. Izaicinājumu, protams, netrūka, bet, pateicoties uzņēmuma kolektīvam, esam tikuši galā. 

Objektīvo situāciju droši vien labāk raksturo finanšu dati. Tos gan vēl grāmatveži rēķina, velk kopā, taču tā aptuveni – vai pērnais gads Valmieras namsaimniekam būs bijis plusos?

Jā, esam bijuši plusos. Kā jau minēju, optimizējām personāla resursus, pārskatījām transporta parku, atbrīvojāmies no nevajadzīgām vienībām. Tāpēc kaut nelieli, bet plusi tomēr būs. 

ARĪ JAUNA VIZUĀLĀ IDENTITĀTE. Valmieras namsaimnieka valdes priekšsēdis Ilmārs Skādulis pie uzņēmuma pirmā automobiļa, kas testa režīmā nes jaunās identitātes vizuālo tēlu Valmieras ielās. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru