Valmieras ūdens aktualitātes. II

- 24.Maijs, 2022
Laikrakstā

Šodien uzņēmuma Valmieras ūdens valdes priekšsēdis INDULIS FRIŠFELDS turpina izklāstīt svarīgākās ar klientu ikdienu sais­tītās lietas, īpaši skaidrojot siltumapgādes jautājumus. 

Kāda bijusi nu jau faktiski aizvadītā apkures sezona? Gan pašiem izmaksu ziņā, gan no klientu maksāšanas viedokļa. 

No maksātāju viedokļa nekādu lielu parādu pēc apkures sezonas nav. Protams, te ir arī stāsts par būvuzņēmumu Bazalts, kas bišķiņ palika parādā sakarā ar celtniecības darbiem Viestura vidusskolā. Tas būs tāds nejaukāks, neatgūstams parāds. No parastajiem parādiem nekas tāds īpašs ārā nelec. Protams, ir arī Valmieras namsaimnieka parāds, kas vasaras sezonā dzēšas. Par pašu apkures sezonu runājot, ziema bija mēreni auksta, ļoti normāla. Ņemot vērā, ka tarifus mainīja Valmieras enerģija, kas nodrošina 84% no kopējā apjoma, arī mums mainījās tarifi. Cik noprotams, sākot ar šī gada jūliju, atkal būs tarifa izmaiņas. Patlaban Valmieras ūdens gala tarifs ir 58,80 eiro, bet no Valmieras piena katlumājas, kas nodrošina 15% apjoma un ko apkurina ar gāzi, mēs iepērkam par apmēram 74 eiro par megavatstundu.

EKONOMISKĀKS! Viens no diviem pērn uzstādītajiem jaunajiem gaisa pūtējiem Valmieras ūdens attīrīšanas iekārtās Grīšļos. Ar šādiem, krietni vien ekonomiskākiem agregātiem šosezon tiks nomainīti vēl atlikušie iepriekšējās paaudzes gaisa pūtēji aerotankos. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru