Valmierieši LU studentus "nospiež" ar simtnieku!

- 23.Marts, 2021

Sestdien savā laukumā Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti turpināja uzvaru sēriju – abpusēji rezultatīvā mačā tika pieveikti tradicionāli neērtie pretinieki LU studenti ar lieliski spēlējošo Rūjienas basketbola audzēkni Mišku priekšgalā.

Valmiera Glass/ViA – LU 100:93 (28:20, 23:16, 24:32, 25:25)

Vadībā ar sava kapteiņa Žundas grozu viesi vienīgo reizi bija tikai mačā pirmajā minūtē, pēc tam grožus savās rokās ņēma jau otro spēli Amoliņa vadībā spēlējošie mājinieki, punktus gūstot pēc kārtas visam valmieriešu starta piecniekam. Īpaši pārliecinoši uzbrukumā darbojās Jonāts, labi no soliņa spēlē iesaistījās Vēveris. Ne tik labi mūsējiem veicās aizsardzībā, arī rīdzinieki centās realizēt savas iespējas, nereti gūtajam grozam pievienojot arī soda metienu. Abpusēji rezultatīvā basketbolā pēc 10 minūtēm mājinieki priekšā ar 28:20.

Otrajā ceturtdaļā pēc Miglinieka trejača viesi pietuvojās līdz 2 punktiem (32:30), taču pēc minūtes pārtraukuma ar to pašu atbildēja Jonāts. Turpinājās apmaiņa ar grozu guvumiem, līdz mājiniekiem ar Jonāta, Dubulta un Vēvera pūlēm izdevās izrāviens 6:0, uz tablo mūsējo pārsvaru 17. minūtē vēršot jau divciparu skaitlī – 44:33. Pēc LU apspriedes nekas nemainījās, vēl vairāk – Jonāts ar 3+1 gājienu un Elksnis ar 2/2 vērsa mājinieku pārsvaru 18. minūtē jau pavisam solīdu – 50:33. Puslaikā mūsējie priekšā 15 punktus – 51:36.

UZTEICAMI. Lielisku sniegumu sestdienas mačā demonstrēja valmieriešu 15. numurs. Valters Vēveris (no labās) laukumā nāca uz maiņu un gandrīz 33 minūtēs no spēles trāpīja 8 metienus no 9, izcīnīja 7 bumbas zem groziem, 3 reizes rezultatīvi piespēlēja, pārtvēra 2 piespēles un pieļāva tikai vienu kļūdu! Jāņa Lārmaņa foto