«VDMV MARKA» – jau septīto gadu

- 11.Decembris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas izskaņā jau septīto reizi norisinājās ikgadējais Ziemassvētku tirdziņš – «VDMV MARKA». Apmeklētāji varēja iegādāties oriģinālus Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņu radītus dizaina u.c. priekšmetus.

Tirgojās gan vidusskolas, gan profesionālās ievirzes audzēkņi, kā arī pedagogi. Apmeklētāji varēja sarūpēt radošus pārsteigumus saviem mīļajiem par ļoti draudzīgām cenām – bija plānotājs 30 dienām, kas motivē sasniegt labāko sevis versiju, pārdomājot savus ikdienas ieradumus, spilveni, apģērbi pieaugušajiem un mazuļiem, auduma maisiņi, gleznas un plakāti. Būtiski, ka preces radītas vienā vai dažos eksemplāros un ir ļoti unikālas. Jāizceļ arī dabai draudzīgie eglīšu rotājumi no zariem un dzijas, kā arī šobrīd aktuālā lieta – atstarotāji, kas bija pieejami dizainiski pievilcīgi un kvalitatīvā izpildījumā. 3. klases skolēni kopā bija radījuši Ziemassvētku kartītes, ko aktīvi pārdeva trīs meitenes. Kā viņas pastāstīja vēlāk, nopelnītos ienākumus ar skolotājas palīdzību sadalīs ar pārējiem klases biedriem.

Vidusskolas audzēkņi dibina skolēnu mācību uzņēmumus, tā stiprinot savas uzņēmējdarbības spējas. Lai arī pirmssvētku laiks Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā ir ļoti saspringts, jo ir gala darbu vērtēšana, katru gadu skolēnu skaits tirdziņā tikai pieaug.

Tirdziņa darbnīcā ikvienam bija iespēja izgatavot sev vai dāvināšanai vienu kartīti, turklāt vienu kartīti tika aicināts veidot ar mērķi, lai skolas pārstāvji to vēlāk dāvinātu apkārtnes vientuļajiem sirmgalvjiem.

GAISMAS VIRTENES, KARTĪTES, MAGNĒTIŅI ir tikai mazumiņš no VDMV radošajām idejām, ko sestdien varēja iegādāties tirdziņā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru