Vecatē Ezerupē darbs dzen darbu

- 9.Jūnijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Var teikt, ka Vecates laivu bāzes Ezerupe saimnieks un viens no līdzīpašniekiem ARMANDS RAITUMS savos 58 gados ir vīrs  īstajā vietā, kurš šobrīd te, Salacas krastā dažus kilometrus lejpus Burtnieka, stabili stāv ar abām kājām.

Kā makšķerniekam un arī medniekam viņam te lieliska vieta, kur realizēt savus gana ambiciozos plānus. Bet – visu pēc kārtas. Divi makšķernieki, protams, savā starpā ir uz tu.

Kopš kura laika šo pasakaini skaisto vietu vari saukt par savējo?

No pagājušā gada, kad 1. maijā mums te bija pirmā līdaku sezonas atklāšana. Pirms tam vēl kādu mēnesi te pacīnījāmies, lai sagatavotos. Bet cilvēki sāka parādīties, informācija bija, man jau arī daudz draugu makšķernieku, tad nu teicu viņiem, ka var te braukt un droši darboties. 

Kā nonāci tieši te, pie Salacas?

Pats sākums bija vēl interesantāks. Visu mūžu esmu ņēmies ar būvniecību, sagribējās kādu citu biznesu. Patikt jau man tā lieta patika, bet cik tad var citam būvēt un apkārt braukāt! Bija doma atrast Latgalē kaut kur pie ezera kādu vecu ēku, uztaisīt to kā brīvdienu māju, uzrīkot sev tādu vecumdienu biznesiņu...

PAŠPORTRETS AR VIETĒJO STRĪPAINI. Armands Raitums šo apmēram 800 gramus smago asari noķēris turpat blakus Ezerupei Salacā. Armanda Raituma personiskā arhīva foto   


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru