Veido dekorus svētkiem

- 11.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau tradicionāli pirms Ziemassvētkiem Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā bija organizēta ģimeņu rīta radošā darbnīca, kuras laikā tika veidoti dažādi dekori – adventes vainagi, eglīšu, galda un telpu rotājumi.

«Pasākums notika jau septīto reizi pirms Ziemassvētkiem,» stāsta tā organizatore, Vidzemes Augstskolas bibliotēkas galvenā bibliotekāre Inga Grāvele. «Gadā īstenojam divus šādus pasākumus – arī uz Lieldienām. Šoreiz ieradās daudz ģimeņu ar bērniem. Bērni veidoja dažādus dekorus, katra veikums bija atšķirīgs, no daudziem pat es smēlos idejas. Skatoties bērnu radošumā, izjutu lielu gandarījumu, katrs uztaisīja kādus divus trīs dekorus, kurus ņēma sev līdzi uz mājām. Trīsgadnieki rādīja mammām, kur jāliek čiekuriņš, kur kāda lentīte. Tie, kuri jau vairākus gadus nāk šurp, zina, ko vēlas veidot, bet jauniem apmeklētājiem tiek palīdzēts ar pamatiem. Ikreiz šos pasākumus gaidu ar uztraukumu, bet beigās tas izveidojas par ļoti ģimenisku un siltu notikumu. Materiālus dekoriem sarūpēju es, to sagādei piesaistu ģimeni, braucam lasīt čiekurus – īstenībā to šogad bija ļoti maz. Krājumi tiek papildināti visu laiku. Jau tagad domāju par Lieldienu pasākumu, kas notiks 4. aprīlī, – visi laipni aicināti, pasākums būs bez maksas.»

IR IZVĒLE. Ziemassvētku dekoru radošās darbnīcas piedāvājumā tikai dabas materiāli – klūgas, kastaņi, dažāda veida čiekuri, bērza tāss, rožu ziedlapiņas, sausās puķītes, fizāļi, sūnas, valriekstu čaumalas un koku ripas, atliek tikai ļauties izdomai. Foto no Ingas Grāveles personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru