Veiksmīgie starti Mēs varam 2017!

- 22.Septembris, 2017
Sports
Laikrakstā

9. un 10. septembrī Jāņa Daliņa stadionā notika tradicionālās un jubilejas 10. starptautiskās spēles Mēs varam! Bērni un jaunieši ar invaliditāti tikās, lai mērotos spēkiem komandas sporta veidos un dažādās individuālās disciplīnās. Pasākumā piedalījās dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Norvēģijas, kopā 20 komandas, kā arī Boccia tiesnešu brigāde no Norvēģijas.

Valmieras Invalīdu sporta klubu (VISK) Stars S un Valmieras Bērnu sporta skolu (VBSS) pārstāvēja astoņi dalībnieki. Pasākuma programma tika veidota tā, lai katrs dalībnieks varētu izvēlēties disciplīnu pēc savām spējām un vēlmēm. Paralēli visām aktivitātēm notika tradicionālais Boccia turnīrs. Norvēģu tiesnešu brigāde uzņēma spēlētājus desmit speciāli izveidotos laukumos. Apkārt tiem vienmēr virmoja atbalstītāju vētrainas emocijas.

Pirmās dienas sacensības ik gadu noslēdzas ar sportistu balli pie klātiem galdiem, priekšnesumiem un diseni. Šogad deju placī mūs kopā sasauca grupa Deju orķestris. Lieli un mazi, visi bez aizspriedumiem ieplūda deju placī, lai kopā baudītu mūziku un kustību.

Nākamā rītā turpinājās sacensību programma — skrējām, lecām, spērām, metām, kā arī sekojām līdzi Boccia turnīra pusfināla un fināla spēlēm. Šogad Stars S (II) komanda izcīnīja 3. vietu (Marks Fadejevs, Melānija Beļājeva, Zanda Ribele).

Mūsu sportistu labākie sasniegumi: Dainis Grīnbergs — joprojām labākais īso distanču skrējējs mūsu komandā; Ričards Matjušenoks — 1. vieta smilšu maisiņu mešanā mērķī; Marks Fadejevs — labākais bumbiņu mešanā mūsu komandā; Melānija Beļājeva — 1. vieta basketbola soda metienos un sitienos pa vārtiem; Madara Ustinova — joprojām labākā gargabalniece mūsu komandā; Elvis Vītols uzstādīja personisko rekordu tāllēkšanā ar ieskrējienu; Dzintars Kreicbergs uzrādīja izcilus rezultātus bumbiņu mešanā un smilšu maisiņu mešanā mērķī; Zanda Ribele uzstādīja personisko rekordu 60 m skrējienā.

Kāpēc šīs pasākums ir tik populārs? Katra dalībnieka rezultāts ir personisks sasniegums. Tomēr daudz vērtīgāka ir kopā būšana, svētku noskaņa, kopējais pozitīvo emociju lādiņš ko varam paust visumā, lai pasaule kļūstu labāka.

VISK Stars S pateicas Valmieras pašvaldībai, Dauguļu speciālajai internātpamatskolai un sadarbības partneriem no Norvēģijas par iespēju piedalīties un gūt prieka un svētku sajūtu. Pateicamies visiem kas piedalījās pasākuma organizēšanā, vadīšanā un tiesāšanā.

BOCCIA TURNĪRA 3. vietas ieguvēji Stars S (II) komanda, no kreisās Marks Fadejevs, Zanda Ribele un Melānija Beļājeva.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru