Vēl viena interesanta pēcpusdiena

- 14.Septembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā ceturtdienā Valmieras koncertzālē notika jau tradicionālā Pēcpusdiena ar mēru.

Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un vēl divi ciemiņi no Rīgas diezgan pamatīgi izcilāja aktuālus jautājumus, kas saistīti ar novada ilgtspējīgas attīstības stratēģiju 2022. – 2038. gadam.

Kā jau allaž, šīs darba dienas pēcpusdiena bija kupli apmeklēta, piedalījās gan pašvaldības vadošie darbinieki, gan liels vietējo uzņēmēju pulks. Šādās reizēs galvenā vērtība ir informācijai, ko iespējams iegūt nepastarpināti no pirmavotiem. Te nu Liesmai un, ļoti iespējams, vēl lielai daļai klātesošo ir savs viedoklis par vienu no pasākumā uzaicinātajiem viesiem no galvaspilsētas. Protams, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts ilgtspējīgas attīstības plānošanas departamenta direktors Raivis Bremšmits ir pietiekami svarīgs valsts ierēdnis, kura klātbūtnei vajadzētu dot gan svaru, gan interesantu pienesumu kopējā informācijas apjomā, ar kuru no Pēcpusdienas ar mēru mājup dosies tās dalībnieki, kas, iespējams, pasākumam todien ziedojuši pāris ražīga darba stundu.

INTERESANTI! Kā allaž Pēcpusdiena ar mēru koncertzālē Valmiera bija kupli apmeklēta. Foto no Valmieras Attīstības aģentūras arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru