Vēlas saglabāt veselību

- 24.Maijs, 2019
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Valmieras pensionāru biedrības dienas centrā «Atvasara» divreiz nedēļā senioru grupas vingro. Viņi uzsver, ka kustības vairo dzīvesprieku un attālina slimības, sliktu pašsajūtu, novecošanu.

Divreiz nedēļā pa stundai 40 cilvēki ļaujas kustību priekam zinošas fizioterapeites vadībā.

«Mūsējie ir vingrojuši vienmēr, taču nodarbības bija pašu organizētas, viss pašu spēkiem, un kustējāmies, kā pratām, bet šī ir cita un jauna iespēja, ļoti laba un vērtīga,» stāstīja biedrības «Valmieras pilsētas pensionārs» valdes priekšsēdētāja Daile Goba, piebilstot, ka biedrība piedalījusies projektu konkursā organizācijā ziedot.lv. Tas bijis projekts, kura uzdevums – tieši senioriem sniegt atbalstu dažādiem veselību veicinošiem pasākumiem. Arī Valmieras biedrība saņēmusi AS «Latvijas valsts meži» ziedoto finansējumu un varējusi pirkt gan sporta inventāru – hanteles, bumbas, līdzsvara spilvenus un vingrošanas paklājus, gan naudiņas pieticis speciālistu darba apmaksai. Pieredzējusī fizioterapeite, kura nesen ieguvusi arī «Gada balvu medicīnā», Madara Ķikāne ir darbīgo Valmieras senioru padomdevēja, kā astoņu nodarbību laikā apgūt to vingrojumu ābeci, kas lieti noder ikdienā, kad vairāk pagulēts, ilgāk pastrādāts vai kas smagāks iepirkumu somā nests.

JĀDARA kvalitatīvi un pareizi, – skaidro fizioterapeite Madara Ķikāne, rādot senioriem, kā dažādot vingrinājumus, lai uzlabotu pašsajūtu ikdienā. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru