Velomaratonists Dr. Jaukulis piestāj Vidzemes slimnīcā

- 27.Augusts, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Trešdien, 25. augustā, Jānis Taukulis jeb medicīniskais klauns vārdā Dr. Jaukulis piestāja Valmierā pie Vidzemes slimnīcas, lai uz mirkli satiktos ar Vidzemes slimnīcas Bērnu nodaļas ārstiem. 

Jānis devies divdesmit dienu garā velomaratonā cauri visai Latvijai, lai atbalstītu bērnus, kuriem nākas ilgstoši ārstēties slimnīcā, plānojot ik dienu nobraukt ap 100 km. Savu maršrutu izveidojis bezgalības zīmes veidolā, turklāt tā, lai ceļš vestu cauri pilsētām, kur slimnīcās strādā Dakteri Klauni – ceļš vedīs uz Daugavpili, Rēzekni, Valmieru, Cēsīm un Liepāju. Krustpunkts – sākuma un beigu punkts – ir Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, kur dzīvo lielākā Dakteru Klaunu saime. Kopumā viņš pieveiks ap 2000 kilometru un apmeklēs vairāk nekā desmit apdzīvotas vietas visā Latvijā. 

Jānis Taukulis Liesmai pastāsīja: «Esmu Dakteris Klauns jau trešo gadu Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā. Jau sen biju ievērojis Dakterus Klaunus un vēlējos arī par tādu kļūt, līdz kādu dienu uzzināju, ka tiek uzņemti jauni Dakteri Klauni, parunājos ar saviem tuviniekiem un  pieteicos vienu stundu pirms tika slēgta pieteikšanās. Ne minūti nenožēloju, ka esmu Dr. Klauns!

TĒJAS UN PĪRĀDZIŅU BAUDĪŠANAS MIRKLIS pie Vidzemes slimnīcas – to Dr. Jaukulim (labajā pusē) sarūpējusi Dr. Babulis (kreisajā pusē). Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru