Vidzemes Augstskola un Latvijas Lauku forums noslēdz sadarbības līgumu

- 31.Janvāris, 2023
Izglītība
Laikrakstā

27. janvārī Vidzemes Augstskolas (ViA) rektore Agnese Dāvidsone un biedrības «Latvijas Lauku forums» (LLF) izpilddirektore Anita Seļicka noslēdza sadarbības līgumu.

Abas puses vienojas par savstarpēju sadarbību jautājumos, kas atbilst abu organizāciju stratēģiskajām prioritātēm un iniciatīvas «Demokrātijas akadēmija» mērķim, kā arī sakņojas vienotā izpratnē par pilsoniskās sabiedrības un tās ilgtspējas nozīmi demokrātiskā sabiedrībā kopumā. Ar šo sadarbību tiks veicinātas iespējas zinātniskajā pētniecībā, akadēmiskajā, administratīvajā darbā un studiju nodrošināšanā, gatavojoties Demokrātijas akadēmijas īstenošanai, kas ar pirmo mācību nodarbību tika svinīgi atklāta  30. janvārī Latvijas Valsts prezidenta rezidencē. 

Abas puses ļoti atzinīgi novērtē parakstīto līgumu, kas pavērs jaunas un nopietnas sadarbības iespējas. Jāuzsver, ka Vidzemes Augstskola ir pirmā augstskola Latvijā, ar kuru tiek slēgts sadarbības līgums «Demokrātijas akadēmijas» saistībā, tomēr sadarbības iespējas un kopīgi saskares punkti vēl tiek meklēti un pārrunāti arī ar citām Latvijas augstskolām.

PARAKSTOT LĪGUMU – Anita Seļicka (no kreisās) un Agnese Dāvidsone. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri