Vidzemes slimnīcu Bērnu nodaļās ugunsdzēsēji glābēji papildina SPĒKA kastes

- 19.Maijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde šogad turpina pērn iesākto akciju «Lai tev spēks veseļoties», kuras laikā ugunsdzēsēji glābēji, inspektori, dispečeri, daļu un posteņu komandieri, kā arī citi nodarbinātie ikvienā no reģiona struktūrvienībām piepildīja SPĒKA kastes ar dažādām rotaļlietām, zīmuļiem un citām noderīgām lietām. 

Ņemot vērā atsauksmes, šoreiz sarūpētas tās lietas, kas bērniem rudenī bija īpaši patikušas. 

Ugunsdzēsēju un glābēju dienas noskaņās viss sarūpētais tika nogādāts četrās Vidzemes slimnīcās, kurās atrodas Bērnu nodaļas, – Alūksnē, Cēsīs, Madonā un Valmierā, lai papildinātu jau rudenī dāvināto SPĒKA kastes saturu. Bērniem, kuri ārstēsies kādā no minētajām slimnīcām, būs iespēja ielūkoties SPĒKA kastēs un izvēlēties sev kādu paliekošu dāvaniņu, kas veseļošanos ārstniecības iestādē padarīs kaut nedaudz priecīgāku.

SAŅEMOT SPĒKA KASTES, Vidzemes slimnīcas Bērnu slimību nodaļas virsārste Irina Krastiņa un Bērnu nodaļas virsmāsa Iveta Bērziņa: «Mēs augstu novērtējam mūsu draugu atbalstu un iesaistīšanos. Bērni tik ļoti priecājas gan par draudzīgu vārdu, gan «končiņu» un pašu mazāko mantiņu, ko var izvēlēties un ņemt līdzi uz mājām! Būtībā šādas SPĒKA kastes palīdz arī personālam, jo arī mēs caur šo labdarības pasākumu sajūtamies atbalstīti.» Personāla vārdā I. Krastiņa sveica visus VUGD darbiniekus svētku dienā – tieši pirmdien, 17. maijā, viņi atzīmēja Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, kā arī Ugunsdzēsībai Latvijā 156. gadadienu. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru