Volejbola veterāni sporto un gūst panākumus

- 11.Novembris, 2022

Septembris un oktobris ir bijis veiksmīgs Valmieras novada veterānu volejbolistiem.

18. septembrī piedalījāmies «Cēsu kausā volejbolā veterāniem 2022». Sacensības norisinājās Cēsīs, Priekuļu pagasta «Sporta birzītē» dāmām un Priekuļu tehnikuma sporta zālē kungiem vecuma grupās 60+ un 50+.

Dāmām volejbola sacensības norisinājās smilšu laukumos 4:4 spēlētājām. Saulainajā rudens dienā bija patīkami spēlēt un baudīt šo sporta veidu.  60+ dāmas izcīnīja 2. vietu. Komandā spēlēja Maija Pole, Baiba Bobrova, Dace Āboliņa, Žanna Kleinberga.

Kungi izvēlējas spēlēt sporta zāles laukumos 4:4 spēlētāji.

60+ kungi izcīnīja 2. vietu. Komandā spēlēja Guntars Kampernovs, Ilgonis Brokāns, Gunārs Balka, Mārtiņš Kripēns.

50+ dāmas izcīnīja 2. vietu. Komandā spēlēja Iveta Šteindāle, Vineta Čačka, Sanita Mālmane, Karīna Putniņa.

29. oktobrī piedalījāmies Igaunijas čempionātā volejbola veterāniem Pērnavā. Sacensībās piedalījās komandas no Pērnavas, Vīlandes, Tallinas un Valmieras.

Pērnavas turnīra uzvarētāji – 60+ grupas kungi.