VUGD Valmieras daļai jaunas autokāpnes

- 24.Maijs, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Turpinot papildināt specializēto transportlīdzekļu klāstu ar jaunām automašīnām, šonedēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes Valmieras daļa saņēma jaunas ugunsdzēsības autokāpnes IVECO Magirus, ar kurām tuvākajā laikā ugunsdzēsēji glābēji dosies uz izsaukumiem Valmierā un reģionā.

Vidzemes reģiona brigāde pagājušajā gadā saņēma četrus jaunus specializētos transportlīdzekļus — trīs jaunas autocisternas Limbažos, Alūksnē un Madonā, kā arī glābšanas auto Gulbenes daļā. Šogad Vidzemes reģiona brigādes daļas un posteņus papildinās deviņi specializētie transportlīdzekļi, no kuriem aprīlī jaunas autokāpnes saņēma arī Alūksnes un Limbažu ugunsdzēsēji glābēji. Jaunie specializētie transportlīdzekļi ir pilnībā aprīkoti ar modernākajām glābšanas un dzēšanas ierīcēm, kā arī pielāgoti VUGD vajadzībām.

Saņemot jaunos ugunsdzēsības transportlīdzekļus, situācija ne tikai Vidzemē, bet visā Latvijā jūtami uzlabota, jo tos automobiļus, kurus nomainīs jaunās automašīnas un kuri ir labā tehniskā stāvoklī, pārvietos uz citām struktūrvienībām. Līdzšinējās Valmieras daļas autokāpnes nonāks Madonas daļas ugunsdzēsēju glābēju rīcībā, tādējādi septiņās Vidzemes pilsētās uz izsaukumiem ugunsdzēsēji glābēji varēs doties ar mūsdienīgām autokāpnēm.

Plānots, ka Vidzemē šogad gaidāmi vēl seši jauni specializētie transportlīdzekļi — piecas autocisternas, kā arī specializēts automobilis ķīmiska rakstura avāriju novēršanai. Līdz ar to gandrīz visās struktūrvienībās līdz gada beigām plānota automobiļu nomaiņa uz jauniem vai jaunākiem specializētajiem automobiļiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru