Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandieris apbalvots ar Viestura ordeni

- 7.Maijs, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandieri pulkvedi Mareku Ozoliņu apbalvoja ar Viestura ordeni, ieceļot viņu par Viestura ordeņa komandieri.

Pulkvedis Mareks Ozoliņš Zemessardzes 2. Vidzemes brigādi vada kopš 2017. gada 21. februāra un savā 28 gadu dienesta laikā ir dienējis dažādos atbildīgos amatos un starptautiskajās misijās.

  Būdams 2. Vidzemes brigādes komandieris, pulkvedis M. Ozoliņš ir sniedzis vērā ņemamu ieguldījumu brigādes izveidē un izaugsmē, tā sekmējot valsts Nacionālo bruņoto spēku spēju attīstību, par ko saņēmis vairākus Aizsardzības ministrijas un Nacionālo bruņoto spēku apbalvojumus.

Ar pulkveža M. Ozoliņa iniciatīvu un mērķtiecīgu darbu 2. Vidzemes brigāde ir kļuvusi par vairāku spēju un aktivitāšu ieviesēju – ir izveidota un attīstīta medicīnas rota ar spēju darboties mobilajos cietušo aprūpes punktos, izveidota pirmā reģionālā kiberaizsardzības vienība, izveidota un veiksmīgi tiek realizēta komunikācijas un civilmilitārās sadarbības spēja, uzsākta brigādes inženierspējas attīstība.

Pulkvedis MAREKS OZOLIŅŠ – Viestura ordeņa komandieris. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru