Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargi dod zvērestu

- 7.Aprīlis, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas nogalē Valmierā norisinājās svinīgā zvēresta ceremonija, kurā vairāk nekā 20 Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargi apliecināja gatavību, netaupot savus spēkus un dzīvību, aizsargāt Latvijas tautu, valsti un tās neatkarību.

Ceremoniju apmeklēja Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandieris pulk­vedis Gunārs Kauliņš, kurš, uzrunājot zemessargus, novēlēja tiem nezaudēt motivāciju: «Dodot zvērestu, jums ir jāsaprot, ka dienests nav sprints, bet gan maratons, kurā pilnveidosiet sevi visu laiku, tāpat kā šīs nedēļas nogales mācībās to dara zemessargi, apgūstot, piekopjot savas specialitātes. Galvenais, «skrienot šo maratonu», atrast sevī to pamatojumu kāpēc, kas dos arī motivāciju un spēku veikt zemessarga uzdevumus.»

Savukārt Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona komandieris pulkvežleitnants Dmitrijs Oreškins uzsvēra, ka tikpat svarīgi kā dot zvērestu ir to turēt.

JAUNOS ZEMESSARGUS uzrunā 22. kaujas nodrošinājuma bataljona komandieris pulkvežleitnants Dmitrijs Oreškins. Aivja Stračinska foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru