Ziedos no pavasara līdz rudenim

- 16.Augusts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Puķuzirņi, lizantes, mārtiņrozes siltumnīcās, gladiolas, asteres, arī  dālijas uz lauka ir Evitas Zeltiņas sirdslieta. Puķes viņa iemīlēja bērnībā, bet tagad tās ir kā prieka, tā arī peļņas avots.

Evitas ģimene dzīvo netālu no Valmieras un tuvu Brenguļiem. Ceļa malā ir mājas «Kaugari». Tās par savām Zeltiņu ģimene sauc gandrīz divus gadu desmitus. Tolaik sanācis pastrādāt Dānijā un, atgriežoties pilsētā, šķitis, ka pilsētas dzīve nav domāta viņiem, bet tagad ir par visiem simt procentiem skaidrs, ka tolaik izdarīta pareizā izvēle. 

Sākotnēji Evita strādājusi algotu darbu pilsētā, bet tagad pati smej, ka vajadzējis tikt līdz 40 gadu atzīmei pašas dzīvē, lai sajustu, ka vissvarīgāk ir darīt to, kas pašai patīk, un pēc iespējas vairāk laika atstāt ģimenei un meitām, un arī puķēm. 

«Tāda puķu meitene no manis sanāk. Ne tikai audzēt, man arī ļoti patīk kārtot ziedus, veidot pušķus,» stāsta Evita, piebilstot, ka floristes izglītības viņai nav, bet kādreiz ļoti paticis zīmēt, tāpēc, iespējams, ir tā vajadzīgā izjūta kā likt ziedu pie zieda un iepriecināt.

PATĪK BŪT laukos un savos darbos. Evita Zeltiņa audzē dažādas puķes, kārto ziedus, bet viss sācies ar puķuzirņiem, un šo smaržīgo ziedu viņa mīl visvairāk. Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru