ViA ziemas izlaidumā sveiks doktorantūras absolventi

- 6.Februāris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Ziemas izlaidumā vairāk nekā 50 absolventi no bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju programmām saņems Vidzemes Augstskolas (ViA) diplomu. To pasniegšana notiks koncertzālē «Valmiera» 16. februārī plkst. 15.

Arī šogad ziemas izlaidumā augstskolu absolvēs profesionāļi, kas ieguvuši augstāko izglītību studiju virzienos Tūrisms un atpūta, Informācijas tehnoloģijas, kā arī Būvniecība. Tostarp pirmo reizi ViA vēsturē tiks sveikta doktorante Dace Aizstrauta, kas absolvēs studiju programmu «Sociotehnisku sistēmu modelēšana».

Izlaiduma diena iesāksies ar tradicionālo «Ceļamaizes» pasākumu, kas norisināsies ViA Tērbatas ielā 10 plkst. 12.30 un kurā lektori, darbinieki un absolventi teiks pateicības vārdus un labus vēlējumus. Savukārt plkst. 15.00 svinīgajā ceremonijā koncertzālē «Valmiera» tiks pasniegti diplomi studentiem.

Izlaiduma galvenā tēma būs «Ziemas pasaka». Ar svinīgo uzrunu absolventus, pasniedzējus un izlaiduma viesus sveiks ViA rektors Gatis Krūmiņš un Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

«Jebkurš augstskolas absolvents mums ir svarīgs un nozīmīgs, taču šajā izlaidumā mums ir īpašs notikums – Dacei Aizstrautai pasniedzam pirmo diplomu par Vidzemes Augstskolā iegūtu doktora zinātnisko grādu. Pēdējos gados esam sevi pozicionējuši arī kā zinātnisku institūciju, un doktorantūra, tās studenti un absolventi ir būtisks faktors mūsu zinātniskās kapacitātes stiprināšanai,» tā  ViA rektors Gatis Krūmiņš.

Ziemas izlaidumā 2019 ViA absolvēs profesionāļi, kuri būs ieguvuši augstāko izglītību, akadēmiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. Tādējādi darba tirgu gan Vidzemes reģionā, gan Latvijas un starptautiskā mērogā papildinās konkurētspējīgi speciālisti no koledžas studiju programmas «Koka ēku celtniecība un ekobūves» un bakalaura studiju programmas «Tūrisma organizācija un vadība», maģistra studiju programmām «Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība»  un «Sociotehnisku sistēmu modelēšana», kā arī doktorantūras studiju programmas «Sociotehnisku sistēmu modelēšana».


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru