Ziemassvētku laiks

- 23.Decembris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Gada jaukākais laiks! Cenšamies nokārtot saistības ar valsti un apkārtējiem cilvēkiem. Jānomaksā rēķini par gāzi, elektrību, telefonu un siltumu dzīvoklī. Jāatdod nestundā aizlienētais cents vai eiro.

Sāksies jauns gads, un tajā jāieiet brīviem no jebkurām saistībām. Varbūt citiem tas nav būtiski, bet man un man tuvākajiem tā ir obligāta nepieciešamība. Gada nogale ir atskaites punkts par padarīto, radīto, dzirdēto un uzzināto. Tā ir svētku gaidīšana ar nosūtītajām un saņemtajām apsveikumu kartītēm, ar sarūpētām dāvaniņām, ko palikt zem svecīšu mirdzumā rotātās svētku eglītes.

Ne tikai silts mūrītis ir vajadzīgs, kur pasēdēt un pasildīties. Katrs mīļš vārds un smaids, katrs no sirds sūtīts laba vēlējums bagātina savstarpējās attiecības un silda dvēseles. Svētkiem jābūt katrā ģimenē, neatkarīgi no ieņemamā amata un rocības. Eiro dara mūs materiāli neatkarīgus, bet savstarpējai labestībai cilvēku starpā ir daudzreiz lielāka nozīme.

Svētki tuvojas ar pašceptu piparkūku smaržu un sārtiem āboliem bļodā. Svētki nāk ar brīvajām dienām darba vietās. Tas ir visjaukākais brīdis, kad viss vēl ir priekšā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru