Ziemeļvalstu kauss 2022 (Nordic Cup) airēšanas slalomā startē Valmierā

17.Jūnijs, 2022
Sports
Laikrakstā

Jau sākot ar 13. jūniju, Valmieras airēšanas slaloma trasi piepilda ne tikai labākie Latvijas un ziemeļvalstu airētāji, bet arī citu tuvāko valstu sportisti. Nordic Cup airēšanas slaloma sacensības sāksies jau piektdienas pēcpusdienā un turpināsies 18. un 19. jūnijā attiecīgi ar Nordic Cup pirmo un otro posmu.

2021. gadā Latvijas Kanoe asociācija (LKA) atjaunoja vēsturisko sacensību seriālu, pēc vairāk nekā 20 gadu pārtraukuma noorganizējot starpvalstu sacensības airēšanas slalomā Nordic Cup. Arī 2022. gadā LKA organizē šo starptautisko sacensību seriālu, piesaistot Igaunijas Kanoe federāciju ar airēšanas sporta klubu SK Pirita un Zviedrijas partnerorganizāciju Falu Kanotklubb.

Sacensībās piedalās sportisti no Ziemeļvalstīm, Baltijas valstīm un arī citām tuvākā reģiona valstīm. Šogad Nordic Cup norisināsies sešos posmos trijās valstīs – no 18. līdz 19. jūnijam Latvijā, no 25. līdz 26. jūnijam Igaunijā, no 24. līdz 25. septembrim Zviedrijā – pa divām sacensībām katrā valstī. 

Šī gada Nordic Cup tiek papildināts ar jaunievedumu airēšanas slaloma sportā – SPRINTA slaloma distanci, kas būs sacensību atklāšanas disciplīna piektdien, 17. jūnijā.

RITVARS CELMIŅŠ, Nordic Cup 2021, Falun, Zviedrija.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru