Zīmola «Loja» produkti – bagāts olbaltumvielu un omega avots

- 26.Marts, 2021
Mājā un sētā
Laikrakstā

LLKC katalogā www.novadagarsa.lv uzmanību piesaistīja Mazsalacas pagasta uzņēmuma SIA «Spelta» kaņepju sēkliņu produkcijas daudzpusība un elegantais fasējums. Laikā, kad ne vienam vien, atvadoties no ziemas, ir sajūta, ka nosēdušās enerģijas baterijas un ka ar steigu jāmeklē kāda vitamīnu deva, īstā brīdī būtu atgādinājums, ka vislabāk to meklēt tepat – vietējo un dabīgo produktu klāstā. Uzņēmēja IVETA PĀVULA labprāt piekrita iepazīstināt mūs ar savas ģimenes ražojumiem.

Droši var apgalvot, ka sēkl­kopība ir jūsu ģimenes tradīcija, jo jūsu māte taču ir plašā apkaimē labi zināmā sēklkopības agronome Rota Bērziņa. Viņa ar to nodarbojās gan LKS «Lauksalaca», gan arī z/s «Lojas». Mātes pēdās nu iet arī jūsu brālis Mareks Bērziņš un kopš 2015. gadā, radot SIA «Spelta», arī jūs. Kā izdodas ģimenes kooperācija?

Paldies, ļoti labi! Ģimene mums liela, katram ir sava specializācija un stiprā puse. Viss laimīgā kārtā izveidojies tā, ka mēs katrs varam darīt to, kas vislabāk padodas. Un vienmēr gūt vērtīgu padomu un atbalstu no citiem ģimenes locekļiem, kuri ikdienā tiešā veidā šajā lietā nav iesaistīti. Kādreiz pat nebūtu varējusi iedomāties, ka varēsim tā kopā strādāt. Izrādās, nekas nav uzticamāks un vērtīgāks kā savējie. Zīmola nosaukums «loja» lībiešu valodā nozīmē «laiva». Mēs esam vienā laivā un stabili dodamies uz priekšu kopīgi izvēlētā virzienā. 

IVETA PĀVULA: «Aicinu ikvienu pārliecināties, ka kaņepju sēklu produkti ir mūsdienu Latvijas garšas neatņemama sastāvdaļa!» Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru