Zīmols "Līgas adījumi" – tik silti un latviski

- 10.Decembris, 2021
Mājā un sētā
Laikrakstā

Mātes gugles meklētājā atliek vien ierakstīt: «Līgas adījumi», un jūs ar neskaitāmu foto starpniecību nonāksiet Jaunpiebalgas pagasta «Vecpēterīšos», kur saimnieko adītājas LĪGAS LIELDIENAS darbīgā ģimene. 

«Līgas adījumu darbnīcā» ar adāmmašīnām top daudzveidīgi rokdarbi: cimdi, zeķes, cepures, šalles, džemperi, jakas, pončo un pat mēteļi. Laikā, kad aktuāla ir Ziemassvētku dāvanu gādāšana, «Liesma» uzrunāja Līgu un lūdza viņai sniegt nelielu ieskatu savā uzņēmējdarbībā un jaunāko rokdarbu klāstā.

Kāds jums ir laiks pirms Ziemassvētkiem?

Pats karstākais periods kā jau jebkuram amatniekam. Arī mūsu darbnīca ir strādājusi visu gadu, lai varētu uz Ziemassvētkiem piedāvāt savus darbus gan dāvanām, gan arī pašu nēsāšanai. Uzskatu, ka šis vairāk ir zeķu, cimdu un cepuru laiks. Ir jau saražota pietiekami daudz gatavā produkcija, bet, neskatoties uz to, vairums tomēr grib, lai noada kaut ko individuālu pēc pasūtījuma. Pircējiem gribas savu krāsu un rakstu izvēli. Diemžēl adīšana nav tas darbs, ko var izdarīt tagad, tūlīt un uzreiz. Liekas – vairums tikai tagad atcerējušies, ka strauji tuvojas Ziemassvētki.

LAIPNI LŪGTI! Līgas adījumu darbnīca. Foto no Līgas Lieldienas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru