Zīmols "Strazdio" godā ceļ kaņepes un mārdadzi

- 15.Decembris, 2021
Laikrakstā

«Kaņepītes – smalki maltas, stipri dauzītas, uz pannas ceptas, ar koka karoti maisītas. Saldas, veselīgas un garšīgas no Omuļiem!» – tā Valmierā Ziemassvētku tirdziņā savas produkcijas potenciālos pircējus uzrunāja Valkas novada Ērģemes pagasta zemnieku saimniecības «Strazdiņi» saimnieks KĀRLIS KRASTIŅŠ.

Arī «Liesma» tik atraktīvam vietējās preces raksturojumam nespēja garām paiet. Tā kā par pārtikā lietojamo sējas kaņepju audzēšanu un to pārstrādi grūslās, eļļā un citos produktos  laikrakstā ne reizi vien ir rakstīts, tad mūs vairāk ieinteresēja otrs šīs saimniecības ražojums – mārdadžu sēklas un to produkti. Kā pie tiem tiek? Vaicājām saimniekam, un, lūk, ko pastāstīja Kārlis:

«Saimniecība oficiāli ir dibināta 1992. gadā, bet tikai pēdējos septiņus gadus nodarbojos ar kaņepju un mārdadžu audzēšanu un pārstrādi. Jau pirmajā gadā paveicās, jo bija ko burciņās pārdošanai pildīt.

ZIEMASSVĒTKU TIRDZIŅĀ. Kārlis Krastiņš pēc profesijas esot inženieris, tādēļ viņš lieliski pārzina ne tikai visus savas saimnieciskās darbības tehniskos risinājumus, bet arī ražošanai nepieciešamos uzlabojumus. Nelielā saruna apliecināja, ka ne mazāk meistarīgi viņš prot arī stāstīt par savu produkciju. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru