Zīmols «Aņ Stūrītis» – vienmēr svētkiem pa priekšu

- 19.Marts, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Par Kocēnu novada «Jaunjānēnu» saimnieci, trīs bērnu māti ANETI OZOLU «Liesmā» rakstījām pērn, stāstot par LLKC mācībām un biznesa ideju konkursiem, jo Anete divreiz ir piedalījusies LLKC mācībās un startējusi konkursā «Laukiem būt». 

Kopā ar vīru Uģi viņi savā saimniecībā «Ozolzīles» ražo bioproduktus, bet paralēli lauksaimniecībai mazajā uzņēmējdarbībā izgatavo visdažādākās dizaina lietas. Atverot www.ansturitis.lv, pārsteidza to daudzpusība un mākslinieciskā gaume. Tas bija iemesls šai intervijai, kura, ievērojot ierobežojumus, notika attālināti.

Anete, mājaslapā, iepazīstinot ar savu individuālo darbu, rakstāt: «Palīdzu uzburt svētku sajūtu no papīra, koka un akrila.» Šie materiāli jūsu rokās pārvēršas – kāzu un kristību tradicionālajā atribūtikā, korporatīvo pasākumu un dāvanu noformējumā. Kur to visu apguvāt? Kā rodas arvien jaunas idejas?

Viss, ko es pašlaik gatavoju un daru, ir apgūts pašmācībā. Pirms vairākiem gadiem izgāju Valmieras Mākslas un dizaina vidusskolā kursus datorgrafikā, tie ļoti palīdzēja pie darbu noformēšanas datorā. 

Pašos pirmsākumos sāku tikai ar kartīšu gatavošanu, un tad palēnām tas viss apauga. Ir lietas, uz kurām pamudina arī klienti, jautājot, vai varat arī to un šito, – varu! Jāvar! Un tā atkal rodas kas jauns. 

Idejas atnāk dažādi. Dažas radošā procesa laikā, bet citas ievēroju iedvesmas meklējumos dažādās ārzemju vietnēs. Ar laiku no kādu lietu gatavošanas tomēr atsakos un dodu iespēju kaut kam jaunam. Gadā reizi pārskatu savu lapu, izvērtēju darbu aktualitāti, izpildījumu.

ĢIMENE. Visur kopā: gan radošajā stūrītī, gan arī sezonas lauka darbos. Foto no Anetes Ozolas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru