19 dzīvokļi un katrs citāds!

- 30.Septembris, 2020
Valmierietis
Laikrakstā

Vai zināt, kurš ir šobrīd Vidzemē jaudīgākais celtniecības uzņēmums ar pērnā gadā apgūtajiem apmēram 40 miljoniem eiro, kas starp Valmieras biznesa smagsvariem ar gada apgrozījumu dod augsto trešo vietu un kuram objekti visā Latvijā?

Savā pilsētā Valmierā šīs firmas celtnieki realizē vairākās jomās ļoti interesantu projektu. Vispirms jau tāpēc, ka sen aizmirsta viesnīcas jaunbūve pilsētas lielākajā guļamkvartālā Georga Apiņa ielā pārtop par mūsdienīgu daudzdzīvokļu ēku, kurā neviens no 19 dzīvokļiem trijos stāvos, ekskluzīvos mitekļus ar jumta logiem mansarda stāvā ieskaitot, nav šajā namā nodublēts. Un arī tāpēc, ka šo projektu firma Aimasa realizē savā īpašumā,  t.i., uzņēmums šos dzīvokļus arī laidīs Valmieras dzīvokļu tirgū, pats izvēloties sava piedāvājuma starta cenu. Faktiski šis – dzīvokļu rezervācijas — process jau sācies, kaut arī pilnībā gatavs viss nams varētu būt šī gada pašās beigās. Vismaz tā Valmierietim sola SIA Aimasa valdes priekšsēdētājs Sandris Apsītis, kurš savā monologā detalizētāk iepazīstina ar lietu gaitu no pirkuma brīža līdz pat šodienai, kad ārpusē gandrīz jau pabeigta nama fasāde un jumta daļa, bet visos trijos ēkas stāvos un arī pagrabā jau pilnā sparā notiek iekšējās apdares darbi.

VEIKSMĪGI  IZVEIDOTS JUMTS. Vislielākās pārvērtības pārdzīvojis ēkas jumts, faktiski tas tapis pilnīgi no jauna. Interesanta tehniska nianse – notekcaurules paslēptas fasādes elementos, viss lietus ūdens no jumta nonāks tieši pilsētas centralizētajā lietus ūdens kanalizācijā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Leo - 1.Oktobris, 2020 - 20:57

Patiess prieks, ka uzņēmēji uzdrīkstās, lai top arī nākošie projekti.

Pievienot komentāru