eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas

Katra par sevi ir ekte

IL

Ilona Fērmane

Autors • 08.03.2024.

Katra par sevi ir ekte
Burtu izmērs
Katra par sevi ir ekte

Drīz pēc Atmodas aktīvākās seniores Rūjienā nodibināja dāmu klubiņu, kas vēlāk pārauga biedrībā «Rūjienas Ievas» un darbojas līdz šai dienai. Kādas no Ievām piedalās gan kultūras nama paš­darbībā deju grupā, gan arī pašu dibinātajā senioru vokālajā ansamblī ar nosaukumu «Ievas». Pirmais viņu koncerts noticis Lodē 2015. gadā. Septiņus gadus ansambli vadīja Ina Plauka. Tagad otro sezonu – Agrita Gruzdiņa. Kovids darbošanos nedaudz patraucēja, tāpat arī gluži objektīvu iemeslu dēļ mainījušās dziedātājas, tomēr ansambļa kodols ir pastāvīgs un mēģinājumu un koncertu grafiks pārsteidzoši regulārs un blīvs.

Pēc koncerta 2023. gadā. No kreisās: Antra Kārkliņa, Antra Krastiņa, Dzintra Lubiņa, Agrita Gruzdiņa, Zigrīda Lisovska, Ilga Kļaviņa, Inta Dreimane, Rasma Rusmane, Gaida Pirsko, Anastasija Jegorova, Inta Krūmiņa. Fotogrāfijā nav Mārītes Kazules, kura ansamblim pievienojās nesen.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

E-avīze no 8,00 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Populārākie

  1. Nedēļas nogale 21.08.2026.

    Līču skolas līkločos

  2. Pilsētās un novados 25.08.2026.

    Starp zemi un debesīm – Naukšēnu meitene Linda

  3. Pilsētās un novados 21.08.2026.

    Mākslinieki ziedo gleznas Valmieras pansionātam

  4. Kultūra un izklaide 21.08.2026.

    Fotoizstāde aicina paskatīties plašāk un vērīgāk

  5. Sports 21.08.2026.

    Valmieras regbija klubam “Fēnikss” bronza Latvijas čempionātā!

  6. Kultūra un izklaide 21.08.2026.

    Kokles skaņas vieno cilvēkus no dažādām pasaules malām

  7. Valmierietis 26.08.2026.

    Nenovērsties no galvenā

  8. Apmaksātā publikācija 24.08.2026.

    Jumta renovācija vai jauna jumta izbūve – kvalitatīvs jumts sākas ar pareizo izvēli

  9. Viesis 21.08.2026.

    Dziedāt un dziedināties

  10. Uzņēmējdarbība 21.08.2026.

    Jaunumi no ZAAO