eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas
Reklāma1300 × 120 px

Neiekarotā zandartu paradīze

GU

Guntis Vīksna, teksts un foto

Autors • 20.06.2025.

Neiekarotā zandartu paradīze
Burtu izmērs
Neiekarotā zandartu paradīze

Pirmoreiz visu braucienu laikā dzīvosim burtiski uz paša krasta, blakus ir tilts pār Dālelvenas upi, tam otrā pusē lielisks slips laivu ielaišanai ūdenī. Potenciālās copes vietas gan pašā upē, gan apkārtējos ezeros, kam Dālelvena tek cauri.


Sestdienas, 7. jūnija, pēcpusdienā esam uz vietas. Mūs sagaida visa kompleksa saimnieks Matiass, vīrs pašos spēka gados, kura ikdienas bizness ir darbs ar ultramodernām iekārtām, kas no gaisa savāc ogļskābo gāzi, no kuras atdalīto skābekli pievada, piemēram, siltumnīcu kompleksiem. 

PERSONĪGAIS REKORDS! Mārtiņš ar 108 centimetrus garo līdaku. 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 120 px