Aicina pieteikties Valmieras skolēnu vasaras nodarbinātības programmai

27.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina skolēnus iepazīties ar darbavietām un pieteikties darbam vasarā – 2021. gada jūnijā, jūlijā un augustā. Vasaras nodarbinātības programmā aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 13 līdz 19 gadiem. Skolēnu nodarbinātības programmas mērķis ir radīt iespēju apgūt nepieciešamās darba pamatprasmes un iemaņas, iegūt darba pieredzi, lietderīgi pavadot vasaras brīvlaiku.

Pašvaldības pārstāve Liene Pinne skaidro: «Nodarbinātības programmai skolēni aicināti pieteikties divās apakšprogrammās: pirmajā programmā darbu 13 – 19 gadus veciem Valmieras vai citu novadu/pilsētu izglītības iestāžu skolēniem, kuru dzīvesvieta deklarēta Valmieras pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā ne vēlāk kā no 2021. gada 1. janvāra, piedāvās Valmieras pilsētas pašvaldība un tās iestādes; otrajā programmā darba vietas 13 – 19 gadus veciem skolēniem, kuri mācās Valmieras vispārējās vai profesionālās vidējās izglītības iestādē (dzīvesvietai nav obligāti jābūt deklarētai Valmierā), nodrošinās dažādi Valmieras uzņēmumi un nevalstiskās organizācijas.

Pieteikties skolēnu vasaras nodarbinātības programmai līdz 27. aprīlim var skolēni, kuriem jau ir darba devēja apliecinājums, un no 28. aprīļa līdz 5. maijam – skolēni, kuriem šāda apliecinājuma nav.

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru